Vestuvių planavimas

NUO ŠAKUTĖS IKI FEJERVERKŲ

Kiekviena šventė – unikali, išskirtinė ir atspindinti kiekvieną porą. Mes planuojame modernias, inteligentiškas, elegantiškas, pašėlusias ir kartais nestandartines vestuvių šventes jauniesiems. Siūlome kruopščiai surengtą šventę žmonėms, kurie nori, kad viskas praeitų sklandžiai ir su šypsena, ir, kurie ieško originalių sprendimų, kad šventė būtų puiki ir jiems, ir jų svečiams.

Mes esame profesionalų komanda turinti ilgametę patirtį renginių organizavimo versle. Galime paruošti jums šventę nuo idėjos ir pakvietimų iki planavimo valdymo ir darbuotojų koordinavimo šventės metu. Norėdami, kad jūsų šventė būtų įsimintina ir stebinanti – patikėkite šį reikalą mums.

KODĖL RINKTIS MUS?

Mūsų tikslas – pranokti jūsų lūkesčius ir sukurti sensacingą šventę. Nėra vienodų dviejų porų ir kiekviena jų nori, kad jų šventė būtų unikali. Mes dirbame su užsidegimu kartu su jumis, kad jūsų šventė atspindėtų tikruosius „Jus“.

KAS YRA MŪSŲ KLIENTAI?

Mūsų klientai yra užimti žmonės. Dažniausiai turintys kitų svarbių įsipareigojimų, tokių kaip darbas, karjera, šeima. Kai kurie iš jų – užsienyje gyvenantys žmonės ir dėl laiko trūkumo neturintys galimybės planuotis savo vestuvių gimtinėje. Ir, žinoma, tie, kurie pageidauja profesionalių renginių organizavimo paslaugų svarbiausiu įvykiu savo gyvenime.

DĖMESYS DETALĖMS

Vestuvių sezono metu mes dirbame tik su ribotu švenčių skaičiumi, kad kiekvienai iš jų būtų suteiktas išskirtinis dėmesys. Mūsų stiprus ryšys su klientais, mums yra svarbiausia, nes tik taip galėsime sukurti tobulą šventę.

MAŽAS JUODAS SĄRAŠAS

Mes žinome su kuo nereikia dirbti. Mes nuolat tikriname, išbandome ir įvertiname savo tiekėjų paslaugas. Dėl to mes jums siūlome tik geriausius tiekėjus: maisto gamintojus, muzikantus, renginių vedėjų, fotografus. Ir geriausi nereiškia brangiausi.

PASLAUGOS

Mūsų paslaugos yra sukurtos siekiant suteikti jums įkvėpimo ir praktinės pagalbos.

Pilnas vestuvių planavimas ir apipavidalinimas

Mes su jumis kiekviename žingsnyje: ieškojime, kūryboje, koordinavime. Nuo pirmosios konsultacijos mes įsiklausome į jūsų norus, išdiskutuojame kiekvieną vestuvių eigos elementą.

Užtikrinti, kad visas šventės organizavimas bus pilnai kontroliuojamas ir kuriamas pagal jūsų stilių ir norus. Neslėpsime savo tiekėjų, kaip tą daro kiti organizatoriai – galėsite su jais susitikti, pabendrauti, išsakyti savo norus ir pastabas.

Vietos parinkimas

Naudodamiesi savo plačia patirtimi renginių organizavimo srityje pagal jūsų norus galėsime pasiūlyti jums tiek tradicines, tiek crazyvietas šventei. O taip pat tik jums parodysime mūsų atrastų išskirtinių „perlų“. Galite būti tikri, kad jūsų šventei surasime pačią tinkamiausią vietą.

Tiekėjų parinkimas

Mes surasime ir pasiūlysime tiekėjus bei koordinuosime jų darbą. Užsakysime pavyzdžius, susitarsime dėl susitikimų, sutvarkysime sąskaitas, suderinsime datą ir užsakymus. Patvirtinsime visus darbo grafikus ir pristatymą. Į tai įeina floristų, vedėjų, muzikantų, transportavimo, konditerių ir kulinarų, fotografų ir kitų tiekėjų paslaugos. Nuo renginio pradžios iki pat pabaigos būsime šalia jūsų, išpildydami kiekvieną šventės akcentą ir tuo pačiu beveik nepastebimi.

GERA ŽINIA! Mūsų organizuojamoms šventėms, dekoravimo paslaugai taikoma nuolaida tikrai nudžiugins:)

Jeigu jus įtikinome, jog rasime bendrą kalbą, atsakymus į jums rūpimus klausimus ir pasiteiramimui dėl paslaugų kainų rašykite egle@mipi.lt arba skambinkite telefonu: 868233704