Vestuvės {galerija}

 

 Laura ir Panagiotis

Nei storos, nei baisiai jau didelės, bet vestuvės tikrai buvo beveik graikiškos:) Tiesa, su jaunaisiais mačiausi gal tik porą kartų, bet va su jaunosios mama Daiva, matėmes tikrai dažnai:) Nusprendė Lauros mama padaryti siurprizą nederindama visų smulkmenų su dukra jos vestuvių klausimais. Čia tai pasitikėjimas! Va čia tai 100% susikalbėjimas. Ir kai susipažinau su šia nerealia šeima supratau kodėl. Tai tikrai pretenduoja į mano įsivaizduojamų šeimų topo viršūnę. Tokio gerumo, kūribiškumo, šiltumo, nuoširdumo ir gražumo žmonės! Visi 6! Tai taip, Daiva 4 vaikų mama (tikiuosi mūsų laukia visų trijų planuojamos vestuvės). Oi su kokia meile ruošėm šias romantiškas vestuves. Galybė gėlių ir mamos dekupažuotų dekoracijų. Nespėdavo Daiva padėti ragelio kad nupirko labai gražų derantį prie šventės rėmelį, kaip toks vaizdas jį jau dekupažavo!!! 50 vnt servetėlių žiedų, 6 stalo numeracijos rėmelius, pakabas jauniesiems ir…dar vis tiek kažką pamiršau. Vienu žodžiu nereliai graži pažintis ir nerealiai graži šventė:)

Nuotraukos: "Fotopastelė"
Šventės dekoravimas: "Stilingos šventinės dekoracijos"
Šventės vieta: "Nemuno slėnis"

 

Greta ir Mantas

Kad ir kaip nelengva būna dekoruoti laivus (esu labai neabejinga laivo siūbavimui), jie tikrai reikalauja ypatingo dėmesio ir dekoro. Jis dažniausiai turi mėlynos spalvos, dryžių elementų, žibintų ir daug laisvės vėjo!

Šventės vieta: Laivas "Perlas", Kaunas
Šventės dekoravimas: "Stilingos šventinės dekoracijos"

Oksana ir Valdemaras

Diana, www.vestuviuplanuotoja.lt, kažkokiu būdu (ale taip ir nepaklausiau kaip), rado mus interneto platybėje ir taip laiks nuo laiko mes puikiai draugaujam, puošiam jos planuojamas šventes kurios pasakysiu atvirai – tikrai įspūdingos. Žodis įspūdingai apibūdina profesionalumą, prabangą, originalumą, reiklumą ir kokybę. Praėjusiais metais  švenčių stilių įkvepė filmo „The Great Gatsby“  stilius. Tad norintiems išskirtinumo, prabangos ir kitų WOW, ši tema atitinka visus lūkesčius:)  O mūsų WOW buvo pirmą kartą apsilankius poilsio komplekse „Jusinė“. Tai va supratau kad Lietuvoje tikrai dar yra ką atrasti:) Gražu buvo. Tikrai gražu. Ta didybė ir aukštybė pavergė. Gerbiu jaunųjų privatumą, bet kaip gaila kad negaliu parodyti kaip atrodė jų pora! O jau stilingi! Aišku, kaip kitaip jei jaunųjų stilių kūrė pats J. Statkevičius. Dra dabar akyse stovi Oksana su tokia retro stiliaus sukne ir burguntiško vyno raudonumo aksominiais aukštakulniais….

 

Ieva ir  ir Arūnas

Net ir dabar pasižiūrėjau Arūnas ar Artūras! Siaubas, būna neįkrenta į galvoje esantį teisingą ‘stalčiuką“ atsakymas nors tu ką:) Oi su tuo Arūnu/Artūru buvo ir blogesnis variantas, bet tegul lieka tarp mūsų ir jų ši istorija:):) Pasakysiu kad Ievą pažinojau jau iš anksčiau, tad labai smagu kad ji pasirinko mūsų komandą savo šventei puošti. Ryškus, karšti ir be proto mėgstantys šokti žmonės prašėsi ugninių akcentų savo vestuvių dieną. Kad tas karštis ir tango ritmas lydėtų jus visą gyvenimą! :*

Nuotraukos: Jūratės Morkutės
Šventės dekoras: "Stilingos šventinės dekoracijos"
Gėlės: "Floristai ant ribos"

 

Ieva ir Vytenis

Pavasario vestuvės visada būna kitokios. Gaivesnės, šviesesnės ir pilnos tulpių žiedų. Na ok, ne visos jau jos pilnos tulpių būna,, bet alyvų tikrai! Na ok ok, ir alyvų tikrai ne dažnai tenka paprašyti kad nenužydėtų kol ant stalo atsiras:) Ieva ir Vytenis tikrai labai nuoširdžiai patys stengėsi prisidėti prie šventės. Kūrė svečiams padėkos asmenines žinutes, pjovė pusę miško kad saldų stalą ir pagrindinius stalus galėtume mediniais padėkliukais dekoruoti, o ką jau kalbėt apie visus kelmus bažnyčioje ir lauko terasoje:):) DIDELIS ačiū jiems už medinukų papikim mums:) Nemažai porų džiaugėsi juos taip pat turėdami savo šventėje:) Jų šventės vinis – nuogas tortas su Ievos sesės pasiūtais paukštukais!! TOBULA :)

Nuotraukos :"Foto Plunksna"
šventės dekoras: "Stilingos šventinės dekoracijos"
Šventės vieta:"Sandija", Kaunas

Aleksandra ir Igor

Ypatingoje aplinkoje – Troškūnų vienuolyne, vykusi šventė įpareigojo didesniam santūrumui ir asketiškumui. Iškart nusprendėm kad kuriant kvietimus naudosim sukulentų motyvus.

Sukulentų motyvai buvo sutinkami visoje šventėje: Aleksandros puokštėje, vardų kortelėse svečiams, saldaus stalo dekore. Tikiuosi ir toliau šie mažieji gražuoliai bus tokie populiarus kaip ir 2014 metais:)

Šventės vieta: Troškūnų vienuolyno ansamblis
 Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos

 

Evelina ir Andrius

Oi šita porelė patiko nuo pirmo žvilgsnio:) Visų pirma tai ūgis šių žmonių kaip tikrų Lietuvaičių!!! Evelina aukšta kaip liepa nepriekaištingai derėjo prie dar aukštesnio Andriaus:) Kiekviena pora tiri kažkokia istoriją kurią įsimenu. Jų istorija tokia, kad nusprendėme šventę dekoruoti gausybe baltais vyno buteliais ir frezijomis. Esmė ta, kad negeriantys vyno žmonės ir gyvenantis kitoje šalyje, privertė savo draugus ir gimines gerti vyna ir tuos butelius SIŲSTI į lietuvą. Jetau jetau. Žmonės žinokite, kad MAN  nėra jokių problemų greitai gauti vyno butelių:) Mėgstu baisiai vyną…o jei jau mano jėgom neįmanoma  tokio kiekio būna išgerti tai………nueinam ir nuperkame tuščių butelių PC „SENUKAI“ :)

Tai tokia smagu istorija, kurią visada prisiminsiu vartant klientų nuotraukų albumus.

Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Šventės vieta: sodyba "Pas Šeštoką"
Nuotraukos: Agnės Solovjovaitės

Ramunė ir Mantas

Oi kaip man patinka šiek tiek išprotėję žmonės. Žinoma aš kalbu apie išprotėjimą gerąja prasme. Apie aistrą vienas kitam, pabaigiamus vienas kito sakinius, vienodus pomėgius arba tiesiog …kai supranti kad jie TIKRAI vienas kitam skirti:)  Pirmoji Ramunės mintis apie vestuvių viziją buvo ale baroko stiliaus atmosfera, kurią suteikė Gelgaudiškio dvaro menės, ilgi koridoriai ir nepakartojami kokliniai židiniai. Papildėme šventę aukso detalėmis, sodriomis raudono vyno ir mėlynų vynuogių spalvomis, apipynėm viską žaliojo eukalipto šakelėmis ir palikome svečius sugūžėjusius iš viso pasaulio kampelių švęsti!!

Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Šventės vieta: Gelgaudiškio dvaras
Gėlės: "Linažiedis"

Indrė ir Domas

Kiek kartų kartosiu ir dėkosiu likimui už sutiktus nerealiai paprastus, nuoširdžius, stilingus ir gražius žmones! Indrė  – toookio gerumo nuotaka mano akimis! Domui tikrai likimas buvo dosnus, padėdamas rasti tokią moterį gyvenimui nugyventi! O jų šventės paprastumas ir jaukumas atspindėjo Joninių nakties smagumą! Daug šokių, muzikos ir meilės! Viskas paprasta :)

Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
 Nuotraukos :www.foto-grafija.lt.
Šventės vieta: Sodyba "Medžiotojų sostinė"

 

Eglė ir Edmundas

Oi kaip ilgai ir atskingai ruošėsi Eglė šiai šventei! Tikrai. Turbūt tais metais išpirkom visas dekoracijas kurios tik buvo alyvinės spalvos:) O rezultatas vertas dalintis ir grožėtis šiais dviem nuostabiais žmonėm, jų meile ir jų švente! Tarp kitko, hortenzijas, kurios puošė stalus, užsisakinėjo pati Eglė, Klaipėdoje. Labai visada bijau kai klientai patys užsisakinėja kažkokias paslaugas/dekoracijas ir trečių asmenų, nes negaliu kontroliuoti proceso ir bijau nusivilti. Bet šių hortenzijų grožis, spalva ir dydis mane pribloškė! Nebuvau mačius tokio atspalvio šių žiedų!

Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
 Nuotraukos :www.fotoperlas.lt
Šventės vieta: Sodyba "Brastadvaris"

Eglė ir Agnius

  Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: www.sp.lt

Šventės gėlės: „Du žiedeliai“

Mintautė ir Mindaugas

Prieš kelis metus puošėm Mintautės sesės Linos vestuves. Kadangi dar buvau naujokė šioje srityje, tai pamenu jų vestuvių rytą mane net pykino nuo įtampos ir atsakomybės:)  Šį kartą viskas buvo ramiau. O ir idėjų galvoje per tiek metų prisikaupė daugiau. Mintautė taip pat labai tiksliais žinojo ko nori nuo pat pradžių: balta ir persikinė spalvos su baltų samanų dekoru. Ir keliavom šiuo keliu sistemingai iki pat didžiosios jų dienos:)

Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos

Šventės vieta: Restoranas/viešbutis „Sandija“ Kaunas

 

Aistė ir Aurimas

Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: www.girdvainis.lt
Šventės vieta: laivas „Venus S“

Lietus, spurgos ir bijūnai:)

  Artėjant rudeniui visada apima nostalgija pavasariui. Bet ne atvirkščiaiŠypsena Niekada! Pavasaris būna toks gaivus! Šventės pilnos bijūnų žiedų, dar vėsius vakarus šildom žvakėmis, o pečius pledais. Julijos ir Žygimanto vestuves dardėjom dekoruoti į “Bitės vilą”. Didžiausias Ačiū jos šeimininkams! Apie jų svetingumą ir paprastumą jau buvau girdėjusi – tad ir gerumu pasinaudojom 100% (paklydusias tarp laukų ir klonių pats savininkas iškrapštė!). Nieko ypatingo šventėj neruošėm – tik kibirus jaukumo, šilumos, meilės ir nuoširdumo. Saldų stalą papildėm viena senai galvoje besisukančia idėja – spurgos ant pagaliukų. Šauniai atrodo.

Nuotraukos: Mano šventė www.manosvente.lt
 Šventės dekoras: Stilingos šventinės

Agnė ir Marius

 Vestuvių organizatorius: Eglė Kundreckienė
Šventės dekoras : Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: Linas Bučinskas, Giedrė Imenickaitė www.gifoto.lt
Šventės vieta: Babtyno-Žemaitkiemio dvaras

Kai klientai tampa draugais ir po šventės lieka keistas jausmas vieni kitiems neberašyti, nebeskambinti kiekvieną dieną – supranti kad eini teisingu keliu Agnė ir Marius man buvo didžiausias metų iššūkis, nes rūpinausi ir jaudinausi ne vien dėl dekoro detalių, bet ir visų kitų šventės organizacinių klausimų. O jų buvo daug Bet tooookio dydžio AČIŪ jums, mielieji už mano pasitikėjimą, patikėjimą, kad viskas bus geriau nei tikėjotės ir tt. Gera buvo skambant E. Sipavičiaus muzikai ištiesti kojas ir pasimėgauti vyno taure kai jauti kad aplinkui viskas padaryta iki galo. Šios įsimintinos šventės akimirkas galėčiau žiūrėti ir žiūrėti! Nerealiai gražūs žmonės supo tą dieną, o kaip įrodymą siūlau peržvelgti šventės foto.

Raminta ir Donatas

Jaunieji: Raminta ir Donatas
Nuotakos stilius: Liutauras Salasevičius
Šventės dekoras : Stilingos šventinės dekoracijos su Jūrate Morkute
Nuotraukos: Donatos Benevičiūtės
Šventės vieta: „Audruvis“

Šios vestuvės pretenduoja į pačias romantiškiausias prie kurių teko mums prisiliesti. Pilnos gėlių, rūgių, šiltų jaunųjų gyvenimo akimirkų. Kiekviena detalė kuri buvo šventėje buvo tiksliai apgalvota ir žinojo savo paskirtį, vietą ir reikšmę. Spalvingos, nuotaikingos ir ssu daug daug polekio Ramintos ir Donato vestuvės!

Roberta ir Erikas

Jaunieji: Roberta ir Erikas
Šventės dekoras : Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: Nuotraukos Editos Grėbliunaitės www.editafoto.lt
Šventės vieta: Restoranas “Kalvarijų 1”

Vestuvių sezonas šiais metais prasidėjo kaip niekad anksti – kovo pradžioje. Nors oras nedžiugino šiluma, bet su jauduliu ruošiausi pirmosioms vestuvėms. O jos buvo pilnos hiacintų kvapo ir mėlio! Restorano “Kalvarijų 1” nedidelė, bet labai jauki salė talpino visus svarbiausius svečius ir žinoma nerealius jaunuosius!

Pamenate FB diskutavome apie šokoladą su blizgučiu? Tai gi, tai gi! Būtent šiai šventei sukau galvą, kuris šokoladas būtų skaniausias, gražiausias ir tinkamiausias.

„Kaip gerai pažįstate jaunuosius“ kryžiažodis, pasirodo kai kuriems buvo tikras iššūkis.

 

Foto kampelio ūsai ir lupos…. kaip vyšnios

 

 

 

 

Goda ir Andrius

Jaunieji: Goda ir Andrius
Šventės dekoras : Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: click ON_studio
Šventės vieta: Kauno pilis

Šios poros vestuvių dienos pasaka prasidėjo Birštono bažnyčioje, o vakaras tęsėsi nepakartojamoje aplinkoje – tikrų tikriausioje pilyje! Tą vakarą pilies sienos liudijo jų meilę ir brangins ją visą gyvenimą. Ramus, paslaptingas ir pats romantiškiausias vakaras prie kurio galėjau prisiliesti ‘11 vasarą.

Ispanijos spalvos!

Jaunieji: Sandra ir Jesus
Šventės dekoras : Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: Nuotraukos R-vizija  www.r-vizija.lt
Šventės vieta:  kaimo turizmo sodyba „Žirnaja“

Sandra ir Jesus susipažino saulėtoje Ispanijoje. Žinoma ir švęsdami savo vestuves norėjo šios šalies kvapo, skonio, spalvų bei stiliaus! Svarbiausia, kad vestuvių dieną buvo daug saulės (kiek įmanoma, kad Lietuvoje jos būtų….), geros nuotaikos, spalvų ir MEILĖS! Taip pat prie šios nuostabios dienos prisidėjo jų mažylės Ievos gimtadienis bei krikštynos.  Triguba šventę turėjome atšvęsti su griausmu ir lietuvišku svetingumu!

1_maza

2_maza

5-copy

8_mazay

Ispaniškai vyriškas kampelis su cigarais ir rytdienos futbolo varžybų tvarkaraščiu.

11-mazzasy

3_mazay

9_mazaKadangi ši pora prisipažino esanti labai sentimentali, ir nuotraukom skiria ypatingą dėmesį, tai vieną šventės ieną pavertėme gyvu prisiminimų albumu! Juk taip smagu prisimti visas gražias draugystė akimirkas vėl ir vėl…. :)

 

Gintarė ir Vytenis

Jaunieji: Gintarė ir Vytenis
Šventės dekoras : Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos:  MATO JŪRO   www.matasjuras.lt
Šventės vieta:  Restoranas „Margis“

Kai iki vestuvių šventės lieka trys valandos, o tu randiesi bala žino kur! Kai už lango 36 šilumos ir automobilyje pradeda  vysti gėlės! Ir visą tai vainikuoja automobilio rato nuleidimas… Belieka tik giliai kvėpuoti ir tikėtis stebuklo, arba bėdai neabejingų žmonių.

Ačiū padėjusiem, kad viskas būtų atlikta laiku ir kuo geriau. Viskas gerai, kas gerai ir gražiai baigiasi! Su tokia pradžia Gintarės ir Vytenio gyvenimas turėtų būti pilnas nuotykių – gražių ir kupinų meilės!

111

Kai žmonės tokie gražūs, atrodo ir saulė labiau šviečia! O gal nuo jų meilės? Tikriausiai nuo aabiejų! Nuostabios nuotraukos Vilniaus senamies2io fone.

33

Tikriausiai niekada taip stipriai niekas jūsų nelaikys už rankos kaip tuomet….prie altoriaus. Šiek tiek prakaituoti delnai, širdys atrodo iššoks iš susijaudinimo! O po tvirto ir tikro „taip“ užplūsta džiaugsmo ir laimės banga!

55

Nuostabaus laisvalaikio ir pramogų centro “Margis” aplinkoje derinau oranžinės spalvos atspalvių dekoracijas ir gėles.  Laisvos, romantiškos, vasarinės gėlių kompozicijos puošė šventės staliukus, o furšelinio stalo puošimui pasirinktos dviejų tipų gėlių kompozicijos t.y kompozicija atkartojanti puokštes ant staliukų ir pavienių smulkiažiedžių rožių šakelės.

77

88

 

Retro stiliumi

Jaunieji:  Jurgita ir Donatas
Šventės dekoras : Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: FELIKSO STANIŠAUSKO   www.nusifotografuok.lt
Šventės vieta:  restoranas „Senieji Rūsiai“

Ruošiantis šiai šventei, jaučiau keistą ramumą. Gal, kad nuotaka buvo tokia nuostabi ir taip pasitikėjo manimi, kad nebeliko nieko kito – kaip mėgautis ruošiant dekoracijas šventei. Prisiminimų kupinos, šilumos apgaubtos ir jaukumo pilnos vestuvės. Jauki, mažutė bažnytėlė, nedidelis tikrų draugų ir šeimos narių būrys. Jaunoji pasipuošusi originale megzta suknele ir ypatingo grožio retro automobilis. Nuotabi šventė! Net neabejoju, kad toks bus  Jurgitos ir Donato gyvenimas.

12

Pieno baltumo gerberos – elegantiškos ir prabangiai atrodančios gėlės.

21

31

Eglė ir Agnius

  Šventės dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Nuotraukos: www.sp.lt

Šventės gėlės: „Du žiedeliai“

 

41Senoviniai skliautai gaubė ir saugojo šią nuostabią šventę. Žvakių šviesa šildė tamsesnius skliautų kampelius, o „prisiminimų medis“ pasakojo jaunosios šeimos meilės istoriją….